debowagazdowka@wp.pl +48 691 631 634

Atrakcje

naszą propozycję kierujemy zarówno do tych z Państwa,  którzy preferują aktywny wypoczynek , jak i do tych, którzy chcą spędzić czas w ciszy i spokoju

Liczne trasy rowerowe i spacerowe  / nordic walking /, znajdująca się w pobliżu stadnina koni, las / grzyby/, woda / Zalew Soliński/, to propozycje na miesiące letnie i jesienne.   Wieczory to czas na grilla, ognisko  lub chwile przy kominku. Zapraszamy tez do sauny i do balii.  Bieszczadzkie  Połoniny, Zalew Soliński / 20 km /, to miejsca gdzie przyjemnie spędzicie Państwo czas.  Nasz Gościniec to doskonała baza wypadowa na wycieczki do Lwowa, Kamienia Podolskiego, na baseny termalne do Miszkolca i Sarospatak,  spływ kajakowy na Słowację, wieczór bojkowski na Ukrainie.  Wycieczki te organizują miejscowe biura podróży. Polecam!  Na życzenie Państwa możemy zorganizować wyprawę wozami do lasu, tam ognisko, a dla Gości lubiących zastrzyk adrenaliny: sumo, zorbing, zajęcia linowe, paintball, turniej strzelecki, ściankę wspinaczkową, quady, jeepy…….Przy znajdującej się 1 km od naszego Ośrodka Stacji Narciarskiej Laworta znajdują się rowerowe trasy DH i FR. To propozycja dla uprawiających ekstremalne kolarstwo górskie. Często gościmy też paralotniarzy, którzy korzystają z kolejki krzesełkowej na Laworcie.  Po dniu pełnym wrażeń można też skorzystać z kompleksu basenów w Ustrzykach Dolnych / odl. 8 km /. Odkryta i  kryta pływalnia wraz z zapleczem rekreacyjnym to miejsce które warto odwiedzić.

Dla dzieci przygotowaliśmy plac i pokój zabaw.

Wędrówki po bieszczadzkich połoninach to niezapomniane chwile, ale dla mniej wprawnych piechurów przedstawiamy propozycję Biura Podróży „Bieszczader”:

-18 dni w Bieszczadach bez chodzenia po górach:

http://bieszczader.pl/polska/bieszczady-wycieczki-18-dni/

-wycieczki jednodniowe:

http://bieszczader.pl/polska/bieszczady-wycieczki-1-dniowe/

-wyprawy UAZ-ami z przewodnikiem:

http://bieszczader.pl/polska/bieszczady-wycieczki-1-dniowe/wyprawy-uazami/

Zima to narty. Największa w Bieszczadach Stacja Narciarska Laworta / odl.1 km/, i Stacja Narciarska Gromadzyń / odl.8 km/ proponują  narciarzom pełen zakres usług / sztucznie śnieżone  i oświetlone trasy, wypożyczalnie sprzętu, szkółki narciarskie, gastronomia /. Kuligi, wieczory przy kominku i polecana zimą gorąca balia to dodatkowe atrakcje.

 Organizujemy też różnego rodzaju spotkania rocznicowe, wesela, komunie, spotkania integracyjne, szkoleniowe i eventy. Dysponujemy kameralną jadalnią / 20 osób/ i dwiema salami regionalnymi / do 120 osób /Wieczorne biesiady i „posiady” to chwile które na pewno pozostaną w Waszej pamięci.

 a gdy przyjdzie czas świąteczny zachęcamy do spędzenia z nami tych pięknych dni w kameralnej , tradycyjnej i domowej atmosferze

 Miło nam będzie Państwa gościć

Zapraszamy

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress