Komora Hiperbaryczna

KOMORA HIPERBARYCZNA W DĘBOWEJ GAZDÓWCE- NATURA, ODPOCZYNEK

I TROSKA O WŁASNE ZDROWIE

 

 

Oddaj się w ręce błogiego odpoczynku, korzystając z komory hiperbarycznej w zacisznym hoteliku. Zdrowie, czy relaks - czemu wybierać? Tlenoterapia hiperbaryczna w przytulnym ośrodku wypoczynkowym w Bieszczadach udostępnia Ci obydwie te możliwości!

 

 

 

MAGIA ODDECHU SKONCENTROWANYM TLENEM

 

Sprawdź, na czym polegają sesje tlenoterapii hiperbarycznej

 

Tlenoterapia hiperbaryczna to zabieg mający na celu wspomóc funkcjonowanie Twojego organizmu. Seria sesji w komorze hiperbarycznej znacząco poprawi Twoje samopoczucie, może być również stosowana jako wsparcie w leczeniu wielu schorzeń. Zabiegi te są popularne na Polskim rynku od lat i cieszą się powszechnym uznaniem w środowisku lekarskim, a masowo korzystają z nich celebryci, aktorzy oraz dziennikarze. Co takiego tkwi w tej metodzie?

 

Tlenoterapia hiperbaryczna jest od 60 do 80-minutową sesją oddychania w specjalnie do tego przystosowanej komorze hiperbarycznej OMNIOXY. Są to wygodne, oszklone przestrzenie, w których będziesz mógł przyjemnie spędzić czas w parze lub w pojedynkę, posłuchać muzyki, poczytać książkę, a przy tym pobudzać swój organizm do lepszej pracy! Na początku zabiegu, przez pierwsze dziesięć minut, będziesz stopniowo wprowadzany w warunki delikatnie podwyższonego ciśnienia do 1.3 ATA. Po osiągnięciu tego wyniku będziesz mógł całkowicie się zrelaksować i rozluźnić na 40-60 minut. Skondensowane powietrze wzbogacone w dodatkowy tlen z kondensatora tlenu, uczyni Twój oddech efektywniejszym. Dlaczego?

Otóż w codziennych warunkach, w naszym osoczu krwi, rozpuszcza się jedynie od 1 do 2% tlenu. Oznacza to, że nasze oddychanie z wielu przyczyn jest nieefektywne. Dziś jesteśmy dodatkowo narażeni na niedotlenienie organizmu przez: stres, szybki tryb życia, złą jakość powietrza, czy małą ilość ruchu. Natomiast tlenoterapia hiperbaryczna umożliwia tlenowi bezpośrednie dotarcie do naszych komórek, tkanek oraz narządów. Dzięki zwiększonej rozpuszczalności tlenu we krwi jesteśmy w stanie osiągnąć niesamowite skutki. Jakie?

Tlenoterapia hiperbaryczna dziś ma już naprawdę bardzo szerokie zastosowanie. Jesteśmy otwarci na pomoc osobom ze spektrum autyzmu oraz z zespołem Downa, pacjentom po udarze, seniorom, a nawet noworodkom. Wspomagamy również klientów pragnących w legalny sposób poprawić swoje wyniki w sporcie oraz klientki pragnące w nieinwazyjny sposób poprawić swoją urodę.

Jesteś zainteresowany? Słusznie! Nie zwlekaj i odwiedź gabinet tlenoterapii hiperbarycznej mieszczący się w klimatycznym, przytulnym hoteliku w Ustrzykach. Szukasz przyjemnego miejsca na odpoczynek i pragniesz przy okazji poprawić stan swojego zdrowia? Skorzystaj z serii zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej. Odbierz karnet lub voucher na zabiegi w komorze hiperbarycznej i oszczędź nawet 30%.

 

WSKAZANIA DO TLENOTERAPII HIPERBARYCZNEJ

 

Nagłe przypadki wymagające tlenoterapii hiperbarycznej:

-zatrucie tlenkiem węgla,

-zator powietrzny,

-dekompresyjny uraz mózgu,

-choroba dekompresyjna.

 

Inne wskazania do tlenoterapii hiperbarycznej:

-rehabilitacja po kontuzjach i urazach

-detoksykacja organizmu

-przewlekłe bóle i zmęczenie

-powikłania cukrzycy

-reumatyzm

-stany poudarowe

-łuszczyca, trądzik, problemy skórne

-miażdżyca

-anemia

-regeneracja objawów boreliozy

-wsparcie autyzmu

-migreny, depresje

 

PRZECIWWSKAZANIA DO TLENOTERAPII HIPERBARYCZNEJ

 

Choć zabiegi wykonywane w komorach hiperbarycznych są bezpieczną formą wspierającą Twoje zdrowie, to występują pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają podjęcia tej formy terapii. Do takich pacjentów należą:

-kobiety w ciąży,

-osoby z rozrusznikiem serca,

-osoby po zabiegu operacyjnym w okolicach klatki piersiowej, jamy brzusznej i ucha,

-osoby z niektórymi chorobami płuc,

-osoby w trakcie przeziębienia lub z gorączką,

-osoby z zapaleniem ucha,

-osoby borykające się z zapaleniem nerwu wzrokowego,

-niektóre rodzaje nowotworów.

 

Każdą wątpliwość polecamy skonsultować z lekarzem pierwszego kontaktu.

 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI W KOMORZE HIPERBARYCZNEJ:

 

To twoja pierwsza wizyta w gabinecie hiperbarycznym i nie wiesz jeszcze jak się przygotować?

 

Do sesji w komorze hiperbarycznej przede wszystkim ubierz się tak, aby było Ci wygodnie. Pamiętaj jednak o tym, że temperatura podczas takiego zabiegu jest o kilka stopni wyższa, dlatego zaleca się, aby klient założył przewiewne ubranie. Zalecane jest również wybranie ubrań z tworzyw naturalnych, czyli takich, które nie wywołają tarć elektrostatycznych. Przed wejściem do komory hiperbarycznej uprasza się również o zdjęcie biżuterii oraz wszelkich ostrych przedmiotów.

 

 

 

Zapraszamy na zabiegi w komorze hiperbarycznej w ośrodku Gościniec Dębowa Gazdówka w Łodynie.

Zadzwoń 13 461 30 81, 691 631 634 i zarezerwuj zabieg już dzisiaj.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY